बीरगन्ज महानगरको मेयरमा एमालेको तर्फबाट अन्सारी उम्मेदवार ( प्रदेश न‌ं २ का उम्मेदवारको सुचिसहित)

Uml

काठमाडौँ । प्रदेश नं २ को एकमात्र बीरगन्ज महानगरपालिको मेयर पदमा नेकपा एमालेको तर्फबाट बसरुद्दीन अन्सारी र उपमेयरमा सोफिया आचार्यलाई उम्मेदवार बनाएको छ ।

त्यस्तै कलैया उपहानगरपालिकाको मेयरमा विनोद साह, उपमेयरमा प्रतिमा यादव र जितपुर–सिमरा उपमहानगरपालिका मेयरमा कृष्ण पौडेल, उपमेयरमा सरस्वती चौधरी उम्मेदवार बनाएको छ । 

प्रदेश नं. २ का १ सय ३६ वटै तहका लागि पार्टीको तर्फबाट पार्टी सदस्यहरुको भावना, जनताको चाहना र पार्टी कमिटीहरुको सिफारिसका आधारमा उम्मेदवारहरु चयन गरिएको मंगलबार पार्टी कार्यलयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी गराएको छ । 

लोकतन्त्रप्रति प्रतिबद्ध, लामो राजनीतिक जीवन भएका, सामाजिक र नैतिक रुपले राम्रो प्रतिष्ठा भएका, जनतासँग घनिष्ठ सम्बन्ध स्थापित गर्नसक्ने र जनचाहनाअनुरुप स्थानीय तहमा नेतृत्व गर्नसक्ने योग्य तथा सक्षम व्यक्तिहरुलाई प्राथमिकताका साथ हाम्रो पार्टीले उम्मेदवारका रुपमा प्रस्तुत गरेको बताइएको छ । 

पार्टीका उम्मेद्वारहरुलाई आफ्नो अमूल्य मतदान गरी विजयी गराउन पार्टीका तर्फबाट हामी सम्पूर्ण जनसमुदायमा अपिल गरेको छ । प्रदेश नं. २ मा हुन गइरहेको स्थानीय तहको चुनावका लागि शान्ति सुरक्षाको पूर्णतया ग्यारेन्टी गर्न र आम मतदातालाई भयरहित ढंगले मतदान गर्ने वातावरण सिर्जना गर्न, नेपाल सरकार, सम्बद्ध सुरक्षा निकाय र राष्ट्रसेवक कर्मचारीहरुको गम्भीर ध्यानाकर्षण समेत गराएको छ ।

स्थानीय तह निर्वाचन नेकपा (एमाले)का उम्मेदवारहरु प्रदेश नं. २

 १. महोत्तरी (१५)

बर्दिवास नगरपालिका

प्रमुख : सुुरेशबहादुर राउत, उपप्रमुख : कमला वाइवा तामाङ

भंगाहा नगरपालिका

प्रमुख : अरुणकुमार सिंह, उपप्रमुख : अनिता यादव

लोहारपट्टी नगरपालिका

प्रमुख : बदरुल हक कवारी, उपप्रमुख : शोभा झा

मटिहानी नगरपालिका

प्रमुख : मुजिम राइन, उपप्रमुख : गुलावदेवी मण्डल

जलेश्वर नगरपालिका

प्रमुख : माधव मण्डल, उपप्रमुख : रागिनी चौधरी

गौशाला नगरपालिका

प्रमुख : पदमप्रसाद उपाध्याय, उपप्रमुख : शान्तिदेवी सिंह दनुवार

रामगोपालपुर नगरपालिका

प्रमुख : रामदुलार साह, उपप्रमुख : रञ्जु पटेल

औरही नगरपालिका

प्रमुख : मोहन महतो, उपप्रमुख : सुमित्रादेवी यादव

बलवा नगरपालिका

प्रमुख : मन्सुर कवारी, उपप्रमुख : लालोदेवी मण्डल

मण्डासिसवा कटैवा नगरपालिका

प्रमुख : राजकिशोर साह, उपप्रमुख : चन्दुदेवी मण्डल

पिपरा गाउँपालिका

अध्यक्ष : विक्रम चौधरी, उपाध्यक्ष : रेखादेवी साह

महोत्तरी गाउँपालिका

अध्यक्ष : जितेन्द्र पासवान, उपाध्यक्ष : गोलसन खातुन

सोनमा गाउँपालिका

अध्यक्ष : रामदुलार यादव, उपाध्यक्ष : राजादेवी साह

सम्सी गाउँपालिका

अध्यक्ष : मिनाक्षीकुमारी साह, उपाध्यक्ष : शेष इद्रिस

एकडारा गाउँपालिका

अध्यक्ष : इलियास अन्सारी, उपाध्यक्ष : ममतादेवी मण्डल

 २. सर्लाही (२०)

मंलगवा नगरपालिका

प्रमुख : देवेन्द्र राय यादव, उपप्रमुख : कसिरा खातुन

इश्वरपुर नगरपालिका

प्रमुख : मनोज देवकोटा, उपप्रमुख : एकावती चौधरी

लालबन्दी नगरपालिका

प्रमुख : मानबहादुर खडका, उपप्रमुख : शान्ति लामा

हरिपुर नगरपालिका

प्रमुख : जमरुद्दीन मन्सुर, उपप्रमुख : रेणुका काफ्ले

बरहथवा नगरपालिका

प्रमुख : कल्पना कटुवाल, उपप्रमुख : विष्णुकान्त महतो

हरिऔन नगरपालिका

प्रमुख : गणेश प्रसाई, उपप्रमुख : रेणुका पौडेल

वागमती नगरपालिका

प्रमुख : विष्णु पुलामी, उपप्रमुख : विभा नेपाल

कविलासी नगरपालिका

प्रमुुख : फगुनी मण्डल, उपप्रमुख : गीतादेवी साह

हरिपुर्वा नगरपालिका

प्रमुख : जयप्रकाश यादव, उपप्रमुख : वन्दना साह

बलरा नगरपालिका

प्रमुख :उमेश सिंह, उपप्रमुख : सुनितादेवी सहनी

बसबरिया गाउँपालिका

अध्यक्ष : रुदल सहनी, उपाध्यक्ष  ...

विष्णु गाउँपालिका

अध्यक्ष : मुनिल हजारी, उपाध्यक्ष : ...

कौडेना गाउँपालिका

अध्यक्ष : लालबाबु साह सोनार, उपाध्यक्ष : ...

चक्रघट्टा गाउँपालिका

अध्यक्ष : उपेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष : धनवतीदेवी पासवान

चन्द्रनगर गाउँपालिका

अध्यक्ष : लछेन्दर बिन मुखिया, उपाध्यक्ष  ...

 (ब्रम्हपुरी, पर्सा, गोडैता, रामनगर र धकोल गाउँपालिकाको निर्णय गर्न बाँकी ।)

 ३. सप्तरी (१८)

सप्तकोशी नगरपालिका

प्रमुख : उत्तमकुमार गौतम, उपप्रमुख : आशा चौधरी

कञ्चनरुप नगरपालिका

प्रमुख : बसन्त मिश्र, उपप्रमुख : आस्रादेवी चौधरी

बोदेवसाइन नगरपालिका

प्रमुख : कमाल मोहमद, उपप्रमुख : तारादेवी झा

हनुमाननगर कंकालनी नगरपालिका

प्रमुख : सोभितलाल यादव, उपप्रमुख : अरुणा पैकरा

राजविराज नगरपालिका

प्रमुख : सुखराम यादव, उपप्रमुख : ममता चौधरी

शम्भुनाथ नगरपालिका

प्रमुख : जितेन्द्रप्रसाद गुप्ता, उपप्रमुख : शोभाकुमारी चौधरी

डाक्नेश्वरी नगरपालिका

प्रमुख : रामलखन मुखिया, उपप्रमुख : मिन्टु चौधरी

खडक नगरपालिका

प्रमुख : सत्रुघनप्रसाद साह, उपप्रमुख : राधा पासवान

सुरुङ्गा नगरपालिका

प्रमुख : रामनारायण चौधरी, उपप्रमुख : सविता साह

तिरहुत गाउँपालिका

अध्यक्ष : गफुर मियाँ, उपाध्यक्ष : अम्बिकाकुमारी यादव

महादेवा गाउँपालिका

अध्यक्ष : राजाराम यादव, उपाध्यक्ष : हिरादेवी शर्मा

रुपनी गाउँपालिका

अध्यक्ष  ..........., उपाध्यक्ष : सञ्जुकुमारी चौधरी

विष्णुपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष : अशोककुमार यादव, उपाध्यक्ष : सोनितादेवी राम

तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका

अध्यक्ष : जागेश्वर झा, उपाध्यक्ष : रञ्जुदेवी मण्डल

छिन्नमस्ता गाउँपालिका

अध्यक्ष : जयप्रकाश ठाकुर, उपाध्यक्ष : अञ्जुदेवी यादव

बेल्ही चपेना गाउँपालिका

अध्यक्ष : ओमप्रकाश मण्डल, उपाध्यक्ष : आशादेवी यादव

अग्निसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका

अध्यक्ष : बद्रीनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष : सैलेन्द्रीदेवी लेखी

बलान त्रिहुल गाउँपालिका

अध्यक्ष : अशोककुमार यादव, उपाध्यक्षः ...

 ४. पर्सा (१४)

बीरगन्ज महानगरपालिका

प्रमुख : बसरुद्दीन अन्सारी,  उपप्रमुख : सोफिया आचार्य

पोखरिया नगरपालिका

प्रमुख : बृजेश चौहान, उपप्रमुख : मीना देवी

बहुदरामाई नगरपालिका

प्रमुख : प्रमोदप्रसाद कुशवाहा,  उपप्रमुख : ...

पर्सागढी नगरपालिका

प्रमुख : ..., उपप्रमुख : ...

ठोरी गाउँपालिका

अध्यक्ष : लालबहादुर श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष : गोकुलकुमारी रेग्मी

जिराभवानी गाउँपालिका

अध्यक्ष : रामप्रित महतो थारु, उपाध्यक्ष : उषादेवी थरुनी

धोबनी गाउँपालिका

अध्यक्ष : इस्लाम मियाँ तेली, उपाध्यक्ष : रामकलीदेवी कुर्मीन

छिपहरमाइ गाउँपालिका

अध्यक्ष : रन्जित गुप्ता, उपाध्यक्ष : आशादेवी यादव

जगरनाथपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष : वासुदेव राम, उपाध्यक्ष : रवनी पाण्डे

पटेर्बा सुगौली गाउँपालिका

अध्यक्ष : हरिनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष : सञ्जु चौधरी

सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका

अध्यक्ष : निरराज गिरी, उपाध्यक्ष : केदारकुमारी विक

पकाहा मैनपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष : मदन पासवान, उपाध्यक्ष : प्रमिलादेवी दास

कालिका गाउँपालिका

अध्यक्ष : कृष्णमोहन तिवारी, उपाध्यक्ष : ....

बिन्दवासनी गाउँपालिका

अध्यक्ष :गौरीशंकर साह, उपाध्यक्ष : रेणु चौरसिया

 ५. बारा (१६)

कलैया उपहानगरपालिका

प्रमुख : विनोद साह, उपप्रमुख : प्रतिमा यादव

जितपुर–सिमरा उपमहानगरपालिका  

प्रमुख : कृष्ण पौडेल, उपप्रमुख : सरस्वती चौधरी

सिम्रौनगढ नगरपालिका 

प्रमुख : गगनदेव कुशवाहा, उपप्रमुख : राजकुमारी यादव

कोल्हवी नगरपालिका

प्रमुख : भरतबहादुर भण्डारी, उपप्रमुख : सुनैना चौधरी

निजगढ नगरपालिका  

प्रमुख : यमबहादुर खडका, उपप्रमुख : लीला खनाल

महागढीमाई नगरपालिका

प्रमुख : महानन्द यादव, उपप्रमुख : मिराकुमारी जैसवाल

पचरौता नगरपालिका

प्रमुख : लोकनाथ राय यादव, उपप्रमुख : नजमा खातुन

आदर्श कोटवा गाउँपालिका   

अध्यक्ष : लालबाबु यादव, उपाध्यक्ष : उषादेवी कुशवाहा

करैयामाई गाउँपालिका  

अध्यक्ष : मोतिलाल चौधरी, उपाध्यक्ष : सूर्यवती राम

देवताल गाउँपालिका

अध्यक्ष : विजय पाण्डे, उपाध्यक्ष : रिनाकुमारी राम

परवानीपुर गाउँपालिका 

अध्यक्ष : रामक्षेत्री पटेल, उपाध्यक्ष : सुगन्धीदेवी

प्रसौनी गाउँपालिका    

अध्यक्ष : प्रमोद गुप्ता, उपाध्यक्ष : सावित्री देवी

फेटा गाउँपालिका

अध्यक्ष : गुलाम अन्सारी, उपाध्यक्ष : सावित्री गिरी

वारागढी गाउँपालिका

अध्यक्ष : सीताराम चौधरी, उपाध्यक्ष : धनमाया चौधरी

विश्रामपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष : धर्मदेव यादव, उपाध्यक्ष : राजमती यादव

सुवर्ण गाउँपालिका

अध्यक्ष : सत्यपाल यादव, उपाध्यक्ष : सयोदा खातुन

 ६. सिरहा (१७)

लहान नगरपालिका

प्रमुख : मुन्नी साह, उपप्रमुख : सरियार चौधरी

गोलबजार नगरपालिका

प्रमुख : श्याम श्रेष्ठ, उपप्रमुख : ...

मिर्चैया     नगरपालिका

प्रमुख : प्रदीप महासेठ, उपप्रमुख : शोभा साह

सिरहा नगरपालिका

प्रमुख : डा. नवीन यादव, उपप्रमुख : डा नविता यादव

कर्जन्हा    नगरपालिका

प्रमुख : रामदयाल महतो, उपप्रमुख : अन्जु राय

सुखीपुर नगरपालिका

प्रमुख : रामअवतार यादव, उपप्रमुख : रेणुदेवी साह

कल्याणपुर नगरपालिका

प्रमुख : रामपुकार साह, उपप्रमुख : चन्द्रकलादेवी यादव

धनगढी नगरपालिका

प्रमुख : ....., उपप्रमुख :....

सखुवा नन्कारकट्टी गाउँपालिका

अध्यक्ष : केदार यादव, उपाध्यक्ष : अमला यादव

वरियारपट्टी गाउँपालिका

अध्यक्ष : राम स्वगारथ यादव, उपाध्यक्ष : देवशरणदेवी यादव

नवराजपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष : सुरेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष : संगीतादेवी यादव

लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका

अध्यक्ष : देवनारायण साह, उपाध्यक्ष : गीता चौधरी

अर्नमा     गाउँपालिका

अध्यक्ष : चन्देश्वर मण्डल, उपाध्यक्ष : रामकुमारी महतो

विष्णुपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष : सत्यनारायण यादव, उपाध्यक्ष : ममताकुमारी सिंह

नरहा गाउँपालिका

अध्यक्ष : रामशरण यादव, उपाध्यक्ष : गुलावदेवी चौधरी

औरही गाउँपालिका

अध्यक्ष : सुवर्ण यादव, उपाध्यक्ष : आशादेवी यादव

भगवानपुर गाउँपालिका

अध्यक्ष : उग्रनारायण यादव, उपाध्यक्ष : विन्दादेवी यादव

 ७. रौतहट (१८)

गौर नगरपालिका

प्रमुख : शम्भु साह, उपप्रमुख : इन्दुकुमारी झा

राजदेवी नगरपालिका

प्रमुख : भिखारी यादव, उपप्रमुख : रुबीकुमारी महतो

माधवनारायण नगरपालिका

प्रमुख : रामनरेश यादव, उपप्रमुख : पुनम साह

गढीमाई नगरपालिका

प्रमुख : हरिनारायण यादव, उपप्रमुख : गजला साहिन

गरुडा नगरपालिका

प्रमुख : मोहम्मद कलिम उल्लाह, उपप्रमुख : पानपतिकुमारी सहनी

बृन्दावन नगरपालिका

प्रमुख : विनोदप्रसाद कुर्मी, उपप्रमुख : पार्वतीदेवी सहनी

चन्द्रपुर नगरपालिका

प्रमुख : बाबुराम दाहाल, उपप्रमुख ः रामरति चौधरी

गुजरा नगरपालिका

प्रमुख : रामेश्वरीदेवी चौधरी, उपप्रमुख : इन्द्रिस सिद्धिकी

कटहरिया नगरपालिका

प्रमुख : योगेन्द्र साह, उपप्रमुख : सयलकुमारी देवी यादव

देवाहीगोनाही नगरपालिका

प्रमुख : धमेन्द्रप्रसाद पटेल, उपप्रमुख : सिकिलिया देवी यादव

फतुवा विजयपुर नगरपालिका

प्रमुख : बुधाई खाँ पैठान, उपप्रमुख : पवित्रा कार्की

मौलापुर नगरपालिका

प्रमुख : गगनदेव साह, उपप्रमुख : सुनितादेवी यादव

बौधीमाई नगरपालिका

प्रमुख : प्रदीप यादव, उपप्रमुख : इन्दु मिश्र

राजपुर नगरपालिका

प्रमुख : साह मोहम्मद, उपप्रमुख : लक्ष्मीदेवी साह

इसनाथ नगरपालिका

प्रमुख : सदरे आलम, उपप्रमुख : प्रभावतीदेवी साह

परोहा नगरपालिका

प्रमुख : ताराचन्द्रप्रसाद सिन्हा, उपप्रमुख : लुसरत जहाँ

दुर्गाभगवती गाउँपालिका

अध्यक्ष : वीरेन्द्र साह, उपाध्यक्ष : प्रमिलादेवी यादव

यमुनामाई गाउँपालिका

अध्यक्ष : मक्सुद आलम, उपाध्यक्ष : किरणदेवी साह

 (धनुषा जिल्लाका १८ र अरु विभिन्न जिल्लाको बाँकी उम्मेदवारहरु क्रमशः सार्वजनिक गरिनेछ ।)

प्रतिकृया दिनुहोस

साताको लोकपृय

आत्मदाह प्रयासअगाडि आचार्यले लेखेका थिए फेसबुकमा ६ हजार ५३५ शब्द लामो आत्मलाप (आत्मलापसहित)

Aatma dah prayash

काठमाडौं । काठमाडौंको नयाँ बानेश्वरस्थित सडकमै एक व्यक्तिले आत्मदाहको प्रयास गरेका छन् । सामाजिक ...